Meetjeslandse Bouwmaatschappij

Bel ons

Alle werkdagen van 8u tot 12u en van 13u tot 17u via het nummer 09 432 20 00. Voor herstellingen kan je ons bereiken op het nummer 09 432 20 20. 

 

Kom langs

Onze balie is open op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9u tot 11u. Je kan ook een afspraak maken via onze website.

 

Openbaar vervoer:

Buslijnen 58, 67 en 69 stoppen aan de halte oude Gentweg, vlak aan ons kantoorgebouw.

 

 

Zitdagen Sociaal Huis

Maldegem

Lazarusbron 1 te Maldegem

  • iedere 4e woensdag van de maand tussen 9 u en 11u (behalve in juli en december)

 

Zomergem

Gemeentehuis te Zomergem

  • iedere 1e woensdag van de maand tussen 9u en 11u.

 

Evergem

Sleidinge-dorp 54 te Sleidinge

  • iedere 2e donderdag van de maand tussen 8u30 tot 11u (met uitzondering van juli)

 

Sluitingsdagen 2022

  • Maandag 18 april
  • Donderdag 26 mei en vrijdag 27 mei
  • Maandag 6 juni
  • Maandag 11 juli
  • Maandag 15 augustus
  • Maandag 31 oktober
  • Dinsdag 1 november en vrijdag 11 november

 

Zomerverlof: van maandag 18 juli t.e.m. zondag 24 juli 2022

Kerstverlof: van maandag 26 december t.e.m. dinsdag 3 januari 2023

 

Onze diensten

 

Onthaal 09 432 20 00 Info@mbvsw.be
Herstellingen 09 432 20 20  Herstelling@mbvsw.be
Huur 09 432 20 01 Huur@mbvsw.be

Kandidaat

09 432 20 02 Kandidaat@mbvsw.be
Sociaal 09 432 20 03 Sociaal@mbvsw.be
Boekhouding 09 432 20 10 Boekhouding@mbvsw.be
Koop 09 432 20 11

Koop@mbvsw.be